Çiçek Bakımları

Çiçek yetiştirme ve bakımını etmek, öncelikleri arasında evlerin yerleşimine göre ayarlanması gereken mekansal konumlar önemlidir. Bağımlı burada hangi türdeki çiçekleri yetiştirme kararına nazaran belirlenir beslemek ve bakımına uyanıklık gösterebilecek çiçekler seçilir.


Mekan ve bakımı yapılacak çiçeklerin temal unsurları anne başlıklar altında toplarsak ;


çiçek Bakımı ve ferli ; bütün bitkilerin ve çiçeklerin büyümek ve metin gelişmeler göstermesi için ışığa ihtiyaçları vardır. Güneş ışığından mahrum nebatat ve çiçekler yapraklarından gıda yapamazlar.


çiçek Bakımı ve nem ; çiçekler katıksız olarak havası olmuş evlerde henüz nemli olmuş yerlerde yaşarlar. Aşkın nemli yerlerde yaşamaya alışmış olmuş çiçeklere evde yetiştirme dikiz olanağı yoktur.


çiçek Bakımı ve Havalandırma ; çiçeklerin yetişmesi ve zinde gelişim göstermesi için temiz havaya gereksinimleri vardır.
çiçek Bakımı ve iletken ; Evde yetiştirilen çiçekler genellikle insanların yaşadıkları sıcaklıkta yaşarlarlar.


çiçek Bakımı ve toprak; Yetiştirdiğimiz çiçeklerin dimdik, latif kaynak vermeleri derun en ağır sebep çiçekleri ektiğimiz topraklarıdır.
çiçek Bakımı ve Saksı ve kuşatır: Toprağı ve suyu tutabilen rastgele bir cilt saksı olarak kullanılılabilir. Çiçek malzemesi satan dükkanlarda çeşitli şekilde ve muhtelif malzemelerden oluşanları bulunabilir.

Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişler %100 para iadesi garantisindedir.

Siparişlerinizi üye olmadan verebilirsiniz.

Siparişlerinizin ödemesini tüm bankalara ait kredi kartları ile yada Banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Sipariş teslimatlarınız isteğinize göre Haftanın yedi günü 09.00 - 23.00 arasında yapılır.

Sevgililer günü, anneler günü, dünya kadınlar günü, öğretmenler Günü, yılbaşında yapılacak teslimatlar için öğleden önce, öğleden sonra ayrımı yapılmaz.

Sipariş gün içerisinde teslim edilir. Sitemizden şehirlerarası ve yurt dışı tuzla çiçekçi siparişi verebilirsiniz. Kullanılan çiçeklerde mevsim ve stok durumuna göre tasarıma sadık kalınarak değişiklik olabilir.

Tuzla Çiçek teslimatı yapılacak olan hastane, askeriye ve buna benzer yerlerde kendilerine ulaşılamaması durumlarında yakınlarına veya görevlilere, evlerde kendileri yoksa komşularına, yöneticiye veya kapıcıya teslimat yapılır.

Teslimat sırasında alıcı tarafından kabul edilmeyen çiçeklerden www.tuzla-cicekci.com firmamız hiçbir şekilde mesul değildir.

Servis Bölgelerimiz:

Tuzla Merkez, Akfırat, Aydınlı, Aydıntepe, içmeler, Orhanlı, Tepeören, Şifa mahallesi, Yayla Mahallesi, Postane Mahallesi, Deri Sanayi, Organize Sanayi, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversite, Gisbir Hastanesi, Tuzla Devlet Hastanesi, Tuzla Tersane

Diğer Web Sitelerimiz.. Star ÇiçekçilikKartal, Kurtköy