Mestur yerlerde yetiştirilen çiçekler

Mestur yerlerde yetiştirilen çiçekler


Açalya (Azalea ) çiçeği; açık hava bitkisi olarak bilinen amma kapalı yerlerde de yetiştirilebilir.


Afrika menekşesi ( saintpaula ) çiçeği; Afrika menekşesinin binlerce çeşidi vardır.Ülkemizde 1.78 li yıllardan sonunda tanınmaya başlamıştır.


ağaç küpesi ( Abutilon ) çiçeği; çıngırak şeklinde sarı, al, beyaz, mor, turuncu renklerde çiçek açan seçilmiş bir süs bitkidir.


dikme Minesi (Lantana) çiçeği; Lantanalar birkaç çeşittir. Yukarı doğru küçük bir ağaç miktarda yükselen dallarındaki öbek öbek çiçekleriyle salonları bezekler.


ATATüRK çiçeği ( Poinsettia ) çiçeği; ülkemize Cumhuriyetin ilanından sonunda getirilen ve bu denli seçme çiçekler açan bu bitkiye ATATüRK çiçeği namı ülkemizde verilmiştir.


Begonya (Begonia ) çiçeği; Evlerimiz süsleyen bu berceste çiçeğin bir bunca çeşidi vardır. Yediveren begonyası, dikme begonyası büyüklüğünde çeşitleri vardır.


kapalı yerlerde yetiştilen çiçeklere birkaç manken uzattık henüz bir çoğunu saymak mümkündür.
Kaktüs ve Sukulentler


valide diyarı Güney Amerika, Meksika vaki kaktüs ve sukulentler uzun vakit susuzluğa dayanabilmek için kalın varak, gövdelerinde ab biriktirme özelliğine iye bitkilerdir.


çeşitleri beyninde; kızmemesi yada kirpi kaktüsü ( Eckinoccaktus Grussonii), atlas çiçeği -Boğumlu kaktüs (Epiphyllum ) ve daha bir çok çeşit saymak mümkündür.

Soğanlı nebatat ve çiçekler

Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişler %100 para iadesi garantisindedir.

Siparişlerinizi üye olmadan verebilirsiniz.

Siparişlerinizin ödemesini tüm bankalara ait kredi kartları ile yada Banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Sipariş teslimatlarınız isteğinize göre Haftanın yedi günü 09.00 - 23.00 arasında yapılır.

Sevgililer günü, anneler günü, dünya kadınlar günü, öğretmenler Günü, yılbaşında yapılacak teslimatlar için öğleden önce, öğleden sonra ayrımı yapılmaz.

Sipariş gün içerisinde teslim edilir. Sitemizden şehirlerarası ve yurt dışı tuzla çiçekçi siparişi verebilirsiniz. Kullanılan çiçeklerde mevsim ve stok durumuna göre tasarıma sadık kalınarak değişiklik olabilir.

Tuzla Çiçek teslimatı yapılacak olan hastane, askeriye ve buna benzer yerlerde kendilerine ulaşılamaması durumlarında yakınlarına veya görevlilere, evlerde kendileri yoksa komşularına, yöneticiye veya kapıcıya teslimat yapılır.

Teslimat sırasında alıcı tarafından kabul edilmeyen çiçeklerden www.tuzla-cicekci.com firmamız hiçbir şekilde mesul değildir.

Servis Bölgelerimiz:

Tuzla Merkez, Akfırat, Aydınlı, Aydıntepe, içmeler, Orhanlı, Tepeören, Şifa mahallesi, Yayla Mahallesi, Postane Mahallesi, Deri Sanayi, Organize Sanayi, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversite, Gisbir Hastanesi, Tuzla Devlet Hastanesi, Tuzla Tersane

Diğer Web Sitelerimiz.. Star ÇiçekçilikKartal, Kurtköy